I edycja targów HORT-TECHNIKA

STOISKO PROMOCYJNE SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. PODCZAS TARGÓW HORT-TECHNIKAPremiera targów sadowniczo - warzywniczych HORT-TECHNIKA odbyła się w ostatni weekend listopada 2015 roku na terenie Targów Kielce. Mamy nadzieję, że podobnie jak odbywający się od kilku lat AGROTECH, będą w przyszłości skupiać wystawców i kontrahentów z braży sadowniczej, z kraju i zagranicy. Targom towarzyszyła konferencja poświęcona sytuacji na rynku owoców, nowym perspektywom i rynkom zbytu, sytuacji i perspektywom grup producentów owoców i warzyw, przetwórstwu oraz rolnictwu integrowanemu.
SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. reprezentowała swoich udziałowców - grupy producentów z regionu Sandomierza. Nasza działalność oraz obecność na targach została nagrodzona. Prezes Zarządu SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. - Pan Janusz Stasiak odebrał podziękowania Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa za dynamiczny i niekonwencjonalny sposób działania w zakresie rozwoju grup producentów owoców i warzyw w województwie świętokrzyskim oraz nagrodę dr Czesława Siekierskiego - Europosła w kategorii WSPÓŁDZIAŁANIE.

                                  PODZIĘKOWANIA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO DLA SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O.

Więcej informacji o targach na stronie www.

 

 

Promocja SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. oraz regionu sandomierskiego za granicą

EXPO 2015 W MEDIOLANIE

Na tegorocznej wystawie światowej EXPO 2015 w Mediolanie nie zabrakło silnej reprezentacji z regionu sandomierskiego. SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. oraz jej udziałowcy - grupy producentów owoców i warzyw prezentowali swoje top produkty podczas tygodnia regionalnego województwa świętokrzyskiego.
Dni 07 - 11 września 2015 roku poświęcone były promocji dwóch sektorów województwa: spożywczemu oraz turystyczno - uzdrowiskowemu. Nasi przedstawiciele zachęcali do degustacji sandomierskich jabłek i naturalnych soków owocowych informując jednocześnie o potencjale regionu i zapraszając do jego odwiedzenia. Pawilon Polski był licznie odwiedzany przez gości z całego świata.
Cieszymy się, że tak liczne grono mogło poznać smak naszych jabłek. Ich wyjątkowość potwierdzały uśmiech i satysfakcja na twarzach degustujących. 

DEGUSTACJA SANDOMIERSKICH JABŁEK W PAWILONIE POLSKIM NA EXPO 2015  ZWIEDZAJĄCY PAWILON POLSKI NA EXPO 2015  PREZENTACJA "POTENCJAŁ EKSPORTOWY GRUP PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW W REGIONIE SANDOMIERSKIM" - PROWADZONA PRZEZ CZŁONKA ZARZĄDU SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. PANA ZBIGNIEWA REWERĘ  ROZMOWY B2B Z KONTRAHENTAMI PODCZAS KONFERENCJI  DEGUSTACJA SANDOMIERSKICH JABŁEK W PAWILONIE POLSKIM NA EXPO 2015

 

INDARGRA 2015 W BUKARESZCIE

Międzynarodowe targi branży rolniczej INDAGRA 2015, które odbywały się w tym roku w dniach 28 październik - 01 listopad, podzielone zostały na trzy bloki tematyczne: INDAGRA FOOD (artykuły rolno - spożywcze), INDAGRA (maszyny rolnicze), ALL PACK (maszyny / urządzenia pakujące).
Licząc na rozwój współpracy z rynkiem rumuńskim SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. wraz z kilkoma grupami producentów oraz firmami z branży rolno - spożywczej województwa świętokrzyskiego wzięło udział w promocji na wspólnym stoisku WPHI Ambasady RP w Bukareszcie. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się prezentowane produkty: świeże jabłka, warzywa, naturalne soki owocowe oraz miody i produkty ekologiczne. 
Przedstawiciele SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. przeprowadzili wiele ciekawych rozmów z potencjalnymi kontrahentami z krajów Półwyspu Bałkańskiego oraz Turcji, Węgier i Słowenii, którzy wykazali chęć nawiązania współpracy oraz zakupu sandomierskich jabłek.

                   ROZMOWY B2B     DELEGACJA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO     ROZMOWY O POTENCJALE ESKPORTOWYM REGIONU SANDOMIERSKIEGO Z PRZEDSTAWICIELAMI WPHI AMBASADY RP W BUKARESZCIE     DELEGACJA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

XI Konferencja Programowa Stowarzyszenia Eksporterów Polskich

Uczestnicy panelu dyskusyjnego XI Konferencji Programowej18 czerwca 2015 roku w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie odbyła się XI Konferencja Programowa Stowarzyszenia Eksporterów Polskich. Konferencja ta jak zawsze zgromadziła rzeszę uczestników oraz przedstawicieli m.in. Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rolnictwa, Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad RP w Japonii, Uzbekistanie i Portugalii.

Podczas konferencji odbyły się dwa panele dyskusyjne poświecone nastepującym tematom: "Działalność MG i WPHiI Ambasad RP na rzecz promocji rozwoju eksportu" oraz " Urzeczywistnianie działań na rzecz perspektywy finansowej 2014 - 2020 w zakresie rozwoju eksportu polskiego".
Konferencji towarzyszyła wystawa promocyjna firm z sektora spożywczego.
SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. została uhonorowana Listem Gratulacyjnym oraz Tytułem i Pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich "Lider Polskiego Eksportu 2015".

Stoisko promocyjne SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O.   List Gratulacyjny   Tomasz Wojtowicz odbiera List Gratulacyjny i Puchar dla SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O.

Serdecznie dziękujemy Prezesowi Stowarzyszenia Eksporterów Polskich Panu Mieczysławowi Twarogowi za wsparcie, pomoc i okazane uznanie.

 

 

III Konferencja "Potencjał eksportowy producentów owoców i warzyw Ziemi Sandomierskiej"

III Konferencja poświęcona potencjałowi eksportowemu Ziemi sandomierskiej

Już po raz trzeci na Zamku Królewskim w Sandomierzu odbyła się konferencja organizowana przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Konferencja "Potencjał eksportowy producentów owoców i warzyw Ziemi Sandomierskiej" miała miejsce 15 maja 2015 roku.

Celem konferencji była promocja eksportu na rynkach zagranicznych oraz umożliwienie firmom z branży nawiązania nowych kontaktów handlowych. Udział w niej wzięli m.in. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, Starostwa Powiatowego w Sandomierzu, Ambasador Republiki Kazachstanu w Polsce Pan Jerik Utembajew, przedstawiciele delagacji Kazachstanu, Maroka, Algierii oraz Białorusi, radcy handlowi Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji z wielu krajów oraz prezesi grup producenckich i spółdzielni z regionu Sandomierza.
Konferencję licznie odwiedzili zaproszeni goście oraz zainteresowani producenci. 
Podczas paneli dyskusyjnych wiele uwagi poświęcono wyzwaniom przed jakimi stoją świętokrzyscy eksporterzy oraz ofercie Klastra Spożywczo - Przetwórczego.

 

POLSKIE JABŁKO NA ZDROWIE


Hostessy częstujące sandomierskimi jabłkami

W miniony weekend odwiedzający Galerię Echo w Kielcach mieli okazję do degustacji sandomierkich jabłek. Akcja "Jedz jabłka!" miała na celu wsparcie świętokrzyskich sadowników oraz ich promocję. Częstujący się owocami uczestnicy mogli zapozować do zdjęć i umieścić je na portalach w ramach ogólnopolskiej akcji "Zjedz jabłko na złość Putinowi".

W przedsięwięcie to włączył się Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Pana Adam Jarubas.
Owoce zostały ufundowane przez SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. oraz jej udziałowców.

Kosz sandomierskich jabłekMarszałek Województwa Świętokrzyskiego Pan Adam JarubasUczestnicy akcjiUczestnicy akcjiUczestnicy akcji

X Jubileuszowa Konferencja Programowa Stowarzyszenie Eksporterów Polskich

SAN-EXPORT-GROUP SP. Z O.O. została uhoronowana Pucharem Stowarzyszenia Eksporterów Polskich "LIDER POLSKIEGO EKSPORTU 2014"
12 czerwca 2014 roku w Sali Pod Kopułą Ministerstwa Gospodarki w Warszawie odbyła się X Jubileuszowa Konferencja Programowa Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

Tematem Konferencji były m.in. perspektywy proeksportowego i proinnowacyjnego rozwoju gospodarki polskiej.
Konferencja odbyła się pod Honorowym Patronatem Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego, Wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka, Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego i Marszałków Województw.Promocja sandomierskich jabłek i naturalnych soków jabłkowych.